Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihu Utajené životy slavných Češek

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
Vytvořeno 14. 5. 2014 3:00
Autor: Redakce
il

Nakladatelství Pan Nakladatel pro vás do dnešní soutěže věnovalo knihu Utajené životy slavných Češek. Pokud chcete knihu vyhrát, správně zodpovězte tři soutěžní otázky a při troše štěstí při losování, kniha poputuje za vámi.

 




Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství:

Pan Nakladatel

logo



Cena v soutěži:

1x kniha Utajené životy slavných Češek

 

kniha



Utajené životy slavných Češek odhalují pět nevšedních ženských osudů, včetně jejich stinných a méně lichotivých stránek. Básnířka Simonetta Buonaccini se dvakrát ne zrovna šťastně vdala a experimentovala s narkotiky. Obdivovaná herečka Leopoldina Ortová de Pauli žila s nevěrníkem a zároveň největším podvodníkem své doby a dcera Boženy Němcové, Theodora, dávala přednost hudbě před literaturou a pořídila si nemanželské dítě. Dozvíte se také, proč si spisovatelku Bertu Mühlsteinovou nikdo neodvedl k oltáři a kdo byl velkou láskou skladatele Bohuslava Martinů. A k tomu ještě navrch mnoho zajímavých skutečností. Tento výlet do historie vám prostě uvízne v paměti!



Soutěžní otázky:


1. Kdo je autorem knihy Utajené životy slavných Češek?

2. S osudy kolika žen se seznámite v knize Utajené životy slavných Češek?

3. Kolik stran má kniha Utajené životy slavných Češek?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Pan Nakladatel.



Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 4. června 2014.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává 
Marcela Dubinová. Gratulujeme!