Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihu Posmíval se konipásek

Soutěže: Josef Kainar, Zdeněk Miler – Posmíval se konipásek

1 1 1 1 1 (3 hlasů)
Vytvořeno 4. 11. 2016 1:00
Autor: Redakce
5

Ode dneška soutěžíme o knihu Posmíval se konipásek z nakladatelství Knižní klub. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, jedna z knih bude vaše.

 

 


Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Knižní klub

logo



Cena v soutěži:  

1x kniha Posmíval se konipásek

Posmíval se konipásek

 

Josefa Kainara proslavily zejména písňové texty a básně pro dospělé čtenáře, ale část své tvorby věnoval také dětem. Naše leporelo je toho důkazem. Jeho verše o lidech a zvířátkách, plné hravého, laskavého humoru, doplnil ilustracemi "otec" oblíbeného Krtečka Zdeněk Miler.

Soutěžní otázky:

1. Kolik stran má kniha, o kterou soutěžíme? 

2. Kdo je autorem veršů v knize, o kterou soutěžíme? 

3. Kdo je autorem ilustrací v knize, o kterou soutěžíme? 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Knižní klub.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 25. listopadu 2016.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Blanka Böhmová. Gratulujeme!