Aktuality

II. Hororová soutěž Necronomiconu

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
Aktuality
Vytvořeno 20. 4. 2013 3:00
Autor: Redakce
mesic

Server Necronomicon pořádá literární „Hororovou soutěž Necronomiconu“ o nejlepší hororovou povídku na vybrané téma. Jedná se o druhý ročník naší soutěže a rádi bychom znovu rozproudili vaši imaginaci a zákoutí vaší spisovatelské mysli. Tématem druhého ročníku soutěže je: „Hororová dovolená“.


Povídku můžete pojmout, jak chcete, ale podmínkou je, že se musí jednat o povídku hororovou. Povídka zároveň musí splnit následující podmínky:

1) Maximální délka 10 normostran (tzn. zhruba 18 000 znaků).
2) Příběh se musí odehrávat na dovolené, případně během příprav na dovolenou či z jejího návratu. Pokud jsou postavami děti, může se jednat o prázdninovou cestu.
3) Povídka musí být psána v českém jazyce.
4) Povolené jsou jakékoli prvky, které souvisí s hororem, nebráníme se ani násilí, gore, naturalismu a erotickým scénám, odmítáme jakékoli propagandistické povídky a čistou pornografii.
5) Uzávěrka soutěže je 30. září 2013. Své soutěžní příspěvky prosím zasílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
6) Poslední podmínka je naše stálé přání a naděje – posílejte nám originální povídky, které jsou strašidelné.
7) Se zasláním povídky na výše uvedený email souhlasíte s jejím zveřejněním na našem serveru po skončení soutěže.

Soutěží se o ceny, kdy tříčlenná porota vybere nejlepší tři povídky, které dostanou ceny:

1. místo: Reklamní předmět(y) Necronomicon + finanční odměna 1 000 Kč
2. místo: Reklamní předmět(y) Necronomicon + finanční odměna 500 Kč
3. místo: Reklamní předmět(y) Necronomicon

Co budou přesně reklamní předměty, to ještě upřesníme.

Vyhlášení soutěžních výsledků bude na Halloween 2013, tedy 31. října 2013. Všem přejeme hodně štěstí a doufáme ve velkou účast podobně, jako tomu bylo v prvním, vánočním ročníku naší soutěže.